Dikmen Halı Yıkama

Halı Yıkatma Nasıl Yapılmalı?

Evin çeşitli mekânlarını süsleyen ev dekorasyonu ürünleri arasında yer alan yer halıları, kilim, paspas ve yollukların yıkatma işlemleri nasıl yapılmalıdır? Bilindiği üzere birçok aile günün şartları ile baş edebilmek için canla başla çalışmaktadırlar.

Her yıl veya belirli aralıklar ile yıkatılması gereken yer ürünleri ile ilgili olarak herhangi bir işlem yapamamaktadırlar. Çalışmayıp halıları yıkamak için fırsat bulan ailelerde ideal bir şekilde halı yıkama işlemini gerçekleştirememektedirler. Bununda başlıca sebebi, halının yıkanması sırasında dikkat edilmesi gerekenlerin neler olduğunu bilmedikleri için olmasıdır.

Halı yıkama işlemi şakaya gelecek bir konu olmadığı için bu vesile ile halıların düzenli bir şeklide yıkanabilmesi ve sizin halı yıkamaya vaktiniz olmadığı durumlarda halı yıkama firmalarına teslim ederek halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Halı yıkama işlemi profesyonel bir çalışma gerektirdiği için bilmeniz gereken en önemli şeyin oto yıkama veya merdiven altı halı yıkama yapan firmalara kesinlikle ürünlerinizi vermemenizdir. Bugün Ankara ve çevresinde birçok halı yıkama firması türemiş ve bunların birçoğu işin hakkını vererek yıkama işlemi yapmamaktadır. Dikmen Halı Yıkama firması olarak bizler uzun süredir.

Ankara merkez olmak üzere diğer ilçelerde bulunan birçok vatandaşımızın halılarını en iyi koşullarda yıkayarak teslim etmekteyiz. Ayrıca halılarının değerli olduğunu bilen ve halılarını sorunsuz bir şekilde yıkatmak isteyen kişiler için firmamız sizin belirlediğiniz yere yıkama makinelerini getirerek dilediğiniz halı vb. ürünlerinizi bulunduğu yerde yıkama hizmeti de vermektedir.

Halılarınızı Dikmen Halı Yıkama Ayrıcalığı İle Gerçekleştirelim!

Dikmen Halı Yıkama firması olarak bizler Ankara ve çevresinde bulunan tüm vatandaşlarımızın halılarını kapıdan alıyor, atölyemizde yıkama işlemlerinden sonra yine kapınıza kadar teslim ediyoruz. Halı yıkama firmaları içerisinde farklı bir uygulamaya sahip olan firmamız bu özelliği ile diğer firmalardan ayrılmaktadır.

Özellikle sizin kendinizin satın alırken özen gösterdiğiniz bu değerli ürünlerinizin yıkanması sırasında solmasının, renk atmasının veya motiflerinin bozulmasının önüne geçmek için firma olarak bizler tümü halı çeşitlerinizi halı yıkama makinelerinde el değemeden yıkamaktayız. Böylece halının içerisinde var olan mikrop, bakteri, hastalık yapıcı toz ve kirlerden daha iyi bir şekilde arınmasını sağlamaktayız. En önemlisi de halılarınızın zarar görmeden, desenlerinin, motiflerinin ve renklerinin bozulmadan yıkanmasını sağlamaktayız.

Dikmen Halı Yıkama firmamız sizin değer verdiğiniz halıları güzel bir şeklide yıkadıktan sonra yeniden eskisi gibi görünmesi noktasında en önemli işlemlerden biri olan kurutma işlemi içinde farklı bir metot uygulamaktadır. Firmamız halı yıkama işleminden sonra birçok firmanın yaptığı gibi ürünlerin kuruması için açık alan yerine özel halı kurutma makinelerini kullanarak sizlerin yeniden daha temiz bir halıya sahip olmasını sağlamaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama firması olarak Dikmen Halı Yıkama fiyat politikamızı halının üretim çeşidine ve kalitesine göre bir fiyat listesi belirlemekteyiz. El dokuması halılar, oyma halılar ve standart üretim halılarda fiyat farkı bulunurken, yolluk ve paspaslarda aynı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca halı yıkama ücretini halının çeşidi katar metre kare hesabına göre de yapmaktayız.

Dikmen Halı Yıkama olarak bizler zaman zaman birçok kampanya ve indirim fırsatından da müşterilerimizi faydalandırmaktayız. Sizler internet sitemiz üzerinden bizleri takip ettiğiniz ölçüde bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ankara’nın en gözde halı yıkama firmalarından biri olarak bizler sizin olduğu kadar kendi halımız gibi ürünlerinize değer vermekteyiz. Halıyı sadece yıkama işlemi olarak görmekten ziyade halının yıkama sırasında zarar görmemesinin ve eski güzelliğini korumasına gayret etmekteyiz. Ayrıca tüm halılarınızı kapınızdan alıyor ve yıkama işleminde sonra yine kapınıza teslim ediyoruz.

 Facebook Sayfası Twitter Sayfası Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK