Dikmen Halı Yıkama

Dikmen yalı yıkama

Günümüzde insanların büyük bir kısmı ekonomik sıkıntılardan dolayı eşleri ile birlikte çalışmak zorundadır. Günün büyük bir bölümünde ev ortamında bulunamayan aileler zaman içerisinde ev ortamında yapılması gereken temizlikten de uzak durmak zorunda kalmaktadırlar. Evin genel temizliği için vakit ayıramayan bayanlarımızın ev ortamında en çok kullanılan ürünlerinden olan halıların doğru düzgün temizlenmemesinden dolayı bakteri, mikrop ve kir deposu haline gelmesini sağlamaktadır. Oysaki bu şekilde çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan halı yıkama firmamız ile yapılacak olan küçük bir telefon görüşmesi sayesinde halıların uygun fiyata ve kısa sürede temizlenmesini sağlayabilirler.

Dikmen Halı Yıkama İle Halılarınız Nasıl Temizlenir?

Dikmen halı yıkama olarak bizler Ankara’nın neresinde olursanız olun çağrı merkezimiz ile yapacağınız telefon görüşme ile birlikte bir adet halı yıkatma talep formu doldurtuyorsunuz. Bu form ile birlikte adresinize en yakın ekibimiz sizin ile irtibata geçerek ev de bulunduğunuz bir anda gelip yıkatmak istediğiniz halılarınızı toplamaktadır.

Dikmen halı yıkama olarak bizler halıların temizlenmesi sırasında ilk olarak halının tüm toz ve kirlerinden arındırılması için toz alma ve çırpma makinesinden geçirmektedir. Daha sonra yüksek maliyetler ödeyerek almış olduğunuz halılarınızı kendi halımız gibi özen göstermek kaidesiyle el değmeden tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkamaktayız. Bizim firma olarak kullanmış olduğumuz bu metot; birçok tazyikli su, fırça ve gösterişli şampuanlarla halı yıkayan firmalardan ayrıldığımızı gösteren en önemli özelliğimizdir.

Halının yıkanma işleminde sonra firma olarak bizler halılarınızı açık havada kurutarak yeniden pislenmesini sağlamaktan ziyade onların santrifüj makinesinden geçirerek üzerinde bulunan suyun neredeyse tamamını sıkma işlemi ile atmaktayız. Daha sonra halının yeniden eski görünümünü alabilmesi için halı germe ve ütüleme makinesinden geçirerek halınızın ilk günkü gibi olmasını sağlamaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir firma olduğundan dolayı müşterilerinin şikâyet istek ve taleplerine anında cevap vererek bunları uygulamaya almakta ve en makul çözümlerle birlikte sizlere geri sunmaktadır. Herhangi bir istek ve talebiniz olduğunuzda ise sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak çözümünü isteyebilir ve en kısa zamanda çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Geleneksel halı yıkama yöntemlerinden uzak bir sistem;

Firmamız geleneksel halı yıkama yöntemlerini bir kenara bırakarak anti bakteriyel halı yıkama metoduna dönmüştür. Bu işlem hem daha az su kullanarak çevreye fazla zarar verilmemesine ve hem de halıların daha temiz olarak uzun süreler boyunca tertemiz olmasına olanak vermektedir. Geleneksel su ile yıkama yönteminde halıların altına nüfus etmiş olan kirler maalesef ki çıkmazlar sadece daha da derinlere giderek görünmemeye başlarlardı. Ancak bu ne yazık ki halının temiz olduğuna işaret etmez ve en ufak bir tozlanma karşısında o tozlar ve kirler de tekrardan gün yüzüne çıkarak halıların kirlenmesine sebep olurlardı. Anca anti bakteriyel halı yıkama yöntemi bu geleneksel su ile yıkama yöntemini geride bırakmayı başarmıştır. Bu yöntemde elbette ki su kullanılmaktadır ancak suyu verimli ve etkili kullanarak kirlerle baş etmek önemlidir bu yöntem de kirlerle tamamen mücadele ederek onları halılarda gizlemek yerine halılardan tamamen atarak yok etmektedir.

Sizlerde evlerinizdeki halıları güvenilir bir firmaya yıkatmak isterseniz ve üstelik bunu makul bir ücrete yaptırmak isterseniz firmamızı tercih ederek halılarınızı çabuk kirlenmesi derdinden kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizim numaralarımızdan bizleri arayarak iletişim kurmak ve ev adresinizi bizlere vermektir. Dilerseniz de firmamızı bizzat ziyaret ederek detayları konuşabilir ve halılarınızın kaç tane olduğu ve ne zaman yıkanması gerektiği konusunda bizi bilgilendirerek bizlere yardımcı olabilirsiniz.

 Facebook Sayfası Twitter Sayfası Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK