Anasayfa

Dikmen Halı Yıkama 0312 483 40 50

Dikmen halı yıkama tam 30 yıldır lider halı ve koltuk yıkama firmasıdır, dikmen halı yıkama sadece dikmende değil tüm Ankara’nın da gözde olan halı yıkama firmasıdır, dikmen halı yıkama firmamız son model araç filosu ve uzman ekipman ve kadrosu ile tüm Ankara’ya hizmet vermektedir.

Halı ve koltuk yıkamacılığın tarihini değiştiren halı yıkama sektörünün çınar ağacı olan dikmen halı yıkama içinde bulunduğumuz bu yılda başta dikmen olmak üzere tüm Ankara’nın hizmetine hazırdır.

Dikmen halı yıkama ile çalışan Dikmenli müşterilerimiz siparişlerini verdiklerinde itibaren maksimum bekleme süreleri 2-3 saattir dikmende en hızlı ve en yoğun ağa sahip olan Dikmen halı yıkama firmamız birçok resmi kurum ve kuruluşça da takdir edilip örnek olarak gösterilmektedir. Birçok resmi kurum, kuruluş ve özel sektörün de halı ve koltuk yıkama firması olan dikmen halı yıkama Ankara’nın en çok halı ve koltuk yıkayan firmasıdır. Firmamızda her türlü yün, el dokuma, özel halı, akrilik, kilimler, ipek halılar ve birçok yıkanması çok riskli olan ve ustalık gerektiren bütün halı çeşitleri yıkamaktadır.

Dikmen halı yıkama halı üzerinde yapılacak olan işlemlerin sınırı yoktur her türlü halının tamiri, renk değişimi, yapıştırılması, dikilmesi, saçak örülmesi, yapıştırılması, germe işlemi yapılması ve birçok işlem daha tamamen profesyonellik ile yapılmaktadır. Dikmen halı yıkama firmamız tamamen yıkama işlemi üzerine kurulmuş olup başka sektörlerde herhangi bir başka işle uğraşmamaktadır, bunu içinde tek işi olan yıkamacılıkla %100 ilgilenmekte ve yatırım yapmaktadır.

Dikmen halı yıkama ya ulaşmak çok kolaydır, gerek google ye dikmen halı yıkama yazarak, gerek www.dikmenhaliyikama.com iletişim adresindeki iletişim formundan, gerek bilinmeyen numaralar servislerinin tamamından, gerekse de her ay posta kutunuza gelen broşürden, gerekse daha önce firmamıza yıkatmış olduğunuz halı arkasındaki etiketten, magnetten ve bir çok halı teslimi ile gelen eşantiyon hediyeler üzerindeki telefon numaralarımızdan biz ulaşılmak için hazırız peki ya siz…

Alanında uzman, kalifiye personel ve ruhsatlı bir kuruluş;

Merdiven altı hizmet veren kaçak halı yıkama firmalarının aksine siz değerli müşterilerimizin el değmeden halı yıkama makinesinde doğal temizleyici ürünler kullanmak suretiyle hizmet vermekteyiz. Sadece siz değerli müşterilerimizin değil aynı zamanda çocuklarınızın odalarında da bulunan halıların temizlenmesi söz konusu olduğunda halı yıkama işinin kalitesi ve ehemmiyeti bir kat daha artmaktadır.

Sizlerde bu hizmetimizden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçip, uzman ekibimizin nakliye araçları ile sizin adresinizden halıları alıp yıkama atölyesine getirmesi yeterlidir. Bundan sonra yapılacak olan tüm işlemler sadece Ankara merkezde değil aynı zamanda tüm ilçelerde yaşayan müşterilerimiz için hizmet verilmek üzere sağlanacaktır.

En kısa sürede halı temizliği;

En geç 1 haftalık süreç içerisinde kirli olan halılarınız tertemiz bir hale getirdikten sonra sizlere sunulmaktadır. Halılarınızı evinizden ücretsiz olarak alınması ve adresinize teslim edilmesi yalnızca bir hafta gibi bir süreci beraberinde getirmektedir. Türlerine göre farklı yıkama seçenekleri ile detaylı bir şekilde doğal halı yıkama yöntemleriyle temizlenmekte ve adresinize getirilmektedir.

Dikmen halı yıkama şirketimizi tercih etmeniz durumunda en iyi sonuçlar ile karşılaşır ve en uygun koşullar altında tertemiz halılara sahip olursunuz. Yaşam boyu tertemiz halılar ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için bizi tercih edebilirsiniz dikmen halı yıkama müşteri hizmetleri.

Dikmen Halı Yıkama
Halılarınızın yıkanması için sunulan Dikmen halı yıkama hizmeti, halılarınızı temiz bir şeklide teslim ediyor.
Sizin için hem zamandan tasarruf olacak hem de ekonomik ödemeler ile hizmet almanın avantajını yakalayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken Dikmen halı yıkama hizmetinden faydalanmak için iletişime geçerek hizmet talep etmek. Kısa süre içinde ekip üyelerinin evinize gelerek halıları alması yıkama işlemlerinin gerçekleşmesi için halı yıkama merkezine teslim etmesi sağlanıyor. Ardından kısa süre içinde halınızın temiz bir şekilde yeniden aynı adrese teslim edilmesi sağlanıyor. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Dikmen Halı Yıkama Hizmet Talebi
Sunulan hizmetten faydalanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken talebinizi sunmak. Verilen iletişim bilgileri üzerinden talebinizi sunarak, yıkanmasını istediğiniz halılarınız için ekibin evinize gelerek halıları teslim almasını sağlayabilirsiniz. Yıkama işleminin gerçekleşmesi, halı yıkama ücretleri ve diğer merak ettikleriniz hakkında gerekli sorularınız yanıtlanacaktır. Bunun için kısa süre içinde iletişime geçerek bilgi alabilir, anında sunulan bu hizmet kapsamında dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.
Halı Yıkama Hizmeti iletişim bilgileri;
Hizmet almanız için verilen bilgiler kapsamında direkt olarak bilgi edinmek için bağlantı kurun. Bu alanda uzman olan ekip üyelerimiz size bilgi verecektir. Kısa süre içinde halılarınızın temizliği için gereken bilgi verilip, evinizden teslim alınması sağlanacaktır. Dilediğiniz zaman bağlantı kurmanız mümkün.
İletişim bilgilerinin değerlendirilmesini sağlayarak bağlantı kurun. Ekip üyelerinin uygun zaman dilimi içinde halılarınızı almaya gelmesi mümkün. Bunun için uygun zaman dilimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Değerlendirip, anında hizmet almak için bağlantı kurun.
Halı Yıkama Aşamaları
Halınızın temizlenmesi için belirlenen aşamaların tamamının belirlenmesi, ardından ise aşamaların uygulanması sağlanıyor. Halı yıkama aşamaları konusunda gereken yapılacaktır.  Zaman zaman halınızın türüne göre bu aşamaların değişmesi söz konusu olabiliyor. Bunun için direkt olarak halının yıkanması için sunulan aşamaları değerlendirip, tamamen ekip üyelerinin profesyonelliğine bırakmak gerekiyor. Bu alanda programlı bir şekilde uzman hizmeti sunuyor olduğumuzdan, direkt olarak halının temizliği sağlanıyor. Güvenli bir şekilde sunulan bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
Halının Süpürülmesi ve Yıkanması;
Halının süpürülmesi son derece önemlidir. bu aşamada halıda olan lekelerin tespit edilmesi de sağlanır. Bu sayede direkt olarak halının temizliğinin gerçekleşmesi için kullanılacak olan temizleme ürünlerinin belirlenmesi de sağlanır. Halının süpürülmesinden sonra halı doğal su ile ıslatılır. Ardından ise yıkama ürünleri ile lekeler üzerinde çalışılır. Bu sayede halının tamamen temizlenmesi için gereken yapılmış olacaktır. Halının yıkanması sırasında tamamen kirin arındırılması hedeflenir. Halının arkalı önlü bir şeklide yıkanması sağlanarak güvenli bir şekilde temizliğin gerçekleşmesi sağlanmış olur.
Halının Kurutulması ve Paketlenmesi;
Halınızın kurutulması için gereken yapılacaktır. Halı nasıl yıkanır sorusunun yanıtları arasında en çok merak edilen halının nasıl kurutulduğudur. Kurutma işlemi için makine kullanılıyor olduğundan, sizin evde yıkadığınızdan çok daha hızlı bir şekilde halının kurutulması sağlanıyor olacak. Halı direkt olarak makinede sıkılıyor. Bu aşamada halının sudan büyük ölçüde arındırılması da sağlanmış oluyor. Neredeyse kuruyor.  Ancak kokmaması ve tam anlamıyla kurumanın olması için kapalı bir alanda halının havalandırılması sağlanıyor. Böylece halı kirlenmiyor ve tam anlamıyla kuruyor. Kurumanın ardından ise paketleme oluyor. Paketleme işlemi için ise direkt olarak uygun ürünler kullanılıyor. Rulo halinde olan halılarınız için paketin bir tarafı açık bırakılıyor ve direkt olarak halının bu şekilde kokmadan ve sorun yaşamadan size teslim edilmesi sağlanıyor.
Yukarıda verilen aşamalar tamamlandığında direkt olarak size uygun olan bir zaman dilimi içinde halınızın teslim edilmesi sağlanıyor. Halınızı belirlenen adres üzerinden teslim alabilirsiniz. Sorun yaşamadan halınızın alınması sağlanacaktır.
 
 

 Facebook Sayfası Twitter Sayfası Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK