Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama 0312 483 40 50

Dikmen halı yıkama tam 20 yıldır lider halı ve koltuk yıkama firmasıdır, dikmen halı yıkama sadece dikmende değil tüm Ankara’nın da gözde olan halı yıkama firmasıdır, dikmen halı yıkama firmamız son model araç filosu ve uzman ekipman ve kadrosu ile tüm Ankara’ya hizmet vermektedir.

Halı ve koltuk yıkamacılığın tarihini değiştiren halı yıkama sektörünün çınar ağacı olan dikmen halı yıkama içinde bulunduğumuz bu yılda başta dikmen olmak üzere tüm Ankara’nın hizmetine hazırdır.

Dikmen halı yıkama ile çalışan Dikmenli müşterilerimiz siparişlerini verdiklerinde itibaren maksimum bekleme süreleri 2-3 saattir dikmende en hızlı ve en yoğun ağa sahip olan Dikmen halı yıkama firmamız birçok resmi kurum ve kuruluşça da takdir edilip örnek olarak gösterilmektedir. Birçok resmi kurum, kuruluş ve özel sektörün de halı ve koltuk yıkama firması olan dikmen halı yıkama Ankara’nın en çok halı ve koltuk yıkayan firmasıdır. Firmamızda her türlü yün, el dokuma, özel halı, akrilik, kilimler, ipek halılar ve birçok yıkanması çok riskli olan ve ustalık gerektiren bütün halı çeşitleri yıkamaktadır.

Dikmen halı yıkama halı üzerinde yapılacak olan işlemlerin sınırı yoktur her türlü halının tamiri, renk değişimi, yapıştırılması, dikilmesi, saçak örülmesi, yapıştırılması, germe işlemi yapılması ve birçok işlem daha tamamen profesyonellik ile yapılmaktadır. Dikmen halı yıkama firmamız tamamen yıkama işlemi üzerine kurulmuş olup başka sektörlerde herhangi bir başka işle uğraşmamaktadır, bunu içinde tek işi olan yıkamacılıkla %100 ilgilenmekte ve yatırım yapmaktadır.

Dikmen halı yıkama ya ulaşmak çok kolaydır, gerek google ye dikmen halı yıkama yazarak, gerek www.dikmenhaliyikama.com iletişim adresindeki iletişim formundan, gerek bilinmeyen numaralar servislerinin tamamından, gerekse de her ay posta kutunuza gelen broşürden, gerekse daha önce firmamıza yıkatmış olduğunuz halı arkasındaki etiketten, magnetten ve bir çok halı teslimi ile gelen eşantiyon hediyeler üzerindeki telefon numaralarımızdan biz ulaşılmak için hazırız peki ya siz…

Alanında uzman, kalifiye personel ve ruhsatlı bir kuruluş;

Merdiven altı hizmet veren kaçak halı yıkama firmalarının aksine siz değerli müşterilerimizin el değmeden halı yıkama makinesinde doğal temizleyici ürünler kullanmak suretiyle hizmet vermekteyiz. Sadece siz değerli müşterilerimizin değil aynı zamanda çocuklarınızın odalarında da bulunan halıların temizlenmesi söz konusu olduğunda halı yıkama işinin kalitesi ve ehemmiyeti bir kat daha artmaktadır.

Sizlerde bu hizmetimizden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçip, uzman ekibimizin nakliye araçları ile sizin adresinizden halıları alıp yıkama atölyesine getirmesi yeterlidir. Bundan sonra yapılacak olan tüm işlemler sadece Ankara merkezde değil aynı zamanda tüm ilçelerde yaşayan müşterilerimiz için hizmet verilmek üzere sağlanacaktır.

En kısa sürede halı temizliği;

En geç 1 haftalık süreç içerisinde kirli olan halılarınız tertemiz bir hale getirdikten sonra sizlere sunulmaktadır. Halılarınızı evinizden ücretsiz olarak alınması ve adresinize teslim edilmesi yalnızca bir hafta gibi bir süreci beraberinde getirmektedir. Türlerine göre farklı yıkama seçenekleri ile detaylı bir şekilde doğal halı yıkama yöntemleriyle temizlenmekte ve adresinize getirilmektedir.

Dikmen halı yıkama şirketimizi tercih etmeniz durumunda en iyi sonuçlar ile karşılaşır ve en uygun koşullar altında tertemiz halılara sahip olursunuz. Yaşam boyu tertemiz halılar ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için bizi tercih edebilirsiniz dikmen halı yıkama müşteri hizmetleri.

 Facebook Sayfası Twitter Sayfası Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK